Wiosenna edycja najlepszych na rynku szkoleń z Controllingu i ZPRK

Weź udział w wiosennej edycji najlepszych na rynku szkoleń z controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów (ZPRK) i zostań certyfikowanym kontrolerem finansowym!

Zastanawiałeś się kiedyś jak powinien wyglądać nowoczesny controlling lub w jaki sposób prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa? Potrzebujesz praktycznej wiedzy, która wesprze Cię  w codziennej pracy i umożliwi realny wpływ na rentowność firmy? Chciałbyś wdrożyć nowoczesny rachunek kosztów, który pozwoli na rzetelną ocenę produktów, usług i klientów na których Twoja firma zarabia najwięcej?  A może chciałbyś wiedzieć jak ocenić, które z oferowanych przez Twoją firmę produktów lub usług są nierentowne i potrafić analizować powody tej sytuacji?

Jeśli tak, koniecznie weź udział w 34 i 35 edycji akredytowanych szkoleń z controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA), prowadzonego przez Akademię Controllingu!

Terminy

Poznań - edycja 34

Stopień I: 17-18.04.2018
Stopień II:21-22.05.2018
szczegóły i zapisy


Warszawa - edycja 35

Stopień I: 10-11.05.2018
Stopień II: 07-08.06.2018
szczegóły i zapisy

Prowadzący

Szkolenie z controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów prowadzone jest przez dr Tomasza M. Zielińskiego będącego autorytetem z dziedziny controllingu oraz systemów controllingowych do zarządzania kosztami i rentownością kosztów i ma formę praktycznych warsztatów, opartych na kilkudziesięciu wdrożeniach nowoczesnych rachunków kosztów.

Poznaj światowe standardy

Omawiane podczas kursu podejście rekomendowane jest przez uznane na świecie Stowarzyszenia Księgowych i Controllerów tj. IMA, IFAC czy CAM-I!. Tematyka realizowana jest także na najlepszych uczelniach w Polsce tj. UEP, SGH, US czy UŁ.

Cele szkolenia

Celem szkolenia „Controlling i nowoczesny rachunek kosztów ZPRK” jest zapoznanie uczestników z zasadami projektowania i wdrażania nowoczesnych rachunków kosztów, tj.: ZPRK/RPCA, RCA, ABC/M, GPK. Kurs ukierunkowany jest na prezentację nowoczesnych instrumentów controllingu, z uwzględnieniem rozwoju aktualnie posiadanych rachunków kosztów. Szkolenie ma formę dwustopniowych warsztatów (2 szkolenia po 2 dni), a czas jego trwania to, aż 32 godziny!

Learning by desing

Podczas szkolenia zaprojektujesz zaawansowany rachunek kosztów swojego przedsiębiorstwa i skonsultujesz swoją pracę z ekspertem prowadzącym. Rezultat Twojej pracy wdrożysz we własnej firmie. Szkolenia Akademii Controllingu to praktyczne warsztaty ukierunkowane na osiąganie korzyści oraz rozwój kompetencji uczestników.

Korzyści z udziału w szkoleniu

Udział w szkoleniu zapewnia uczestnikom następujące korzyści:

  • Zdobycie dwóch prestiżowych kwalifikacji zawodowych: „Specjalista ds. Controllingu” oraz „Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej”.
  • Certyfikat akredytowany przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (decyzja  nr. 110.2.870.2015)
  • Udział w najlepszym na rynku szkoleniu, wybieranym przez uznane polskie i światowe marki.
  • Kompleksowa i praktyczna wiedza z zakresu controllingu i rachunkowości zarządczej.
  • Szansa na rozwój zawodowy i większe zarobki.

Dołącz do najlepszych

We wcześniejszych edycjach szkoleń udział wzięły firmy będące liderami swoich branż i są to m.in.: Bank BPH, PKO BP, Balcerzak, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, KGHM, PKN ORLEN, ENERGA Obrot, TAURON, PGE, Polska Grupa Gazownictwa, PGNiG, Koleje Mazowieckie, Lotos Kolej, Orlen Laboratorium, IKEA Industry Poland, FIAT Auto Poland, TOYOTA, VW, PZU, PKP, Amica Wronki, JYSK, MAN czy Poczta Polska.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji na temat szkolenia,  jego programu, a także planowanych terminów, znajduje się na stronie Organizatora – Akademii Controllingu.

Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na szkolenie i dołącz do grona najlepszych controllerów!