46 edycja konferencji "Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa"!

Wielkimi krokami zbliża się 46 edycja konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa”.

Wydarzenie organizowane jest przy współudziale Akademii Controllingu i jest największą i najlepszą konferencją controllingową w Polsce, która odbywa się nieprzerwanie od blisko 10 lat. W tym czasie udało nam się zrealizować aż 45 edycji, których bogata merytoryka przyciągnęła ponad 1200 firm i 2000 uczestników!

W tym roku spotkamy się z Państwem 25 października, w Warszawie. Konferencję „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa” poprowadzi dr Tomasz M. Zieliński – wybitny polski autorytet z obszaru controllingu i zarządzania, który jest twórcą koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK), a także autorem kilku przełomowych książek z zakresu nowoczesnego controllingu.

Podczas kongresu uczestnicy dowiedzą się jaka jest rola nowoczesnych rachunków kosztów w zarządzaniu controllingowym, jakie koncepcje rachunków kosztów są aktualnie wdrażane w nowoczesnych przedsiębiorstwach, a także o możliwościach menedżerskich jakie niesie ze sobą nowoczesny rachunek kosztów.

Podczas konferencji odbędzie się również panel dyskusyjny z przedstawicielami kilku największych polskich przedsiębiorstw, będących liderami swoich branż! Paneliści opowiedzą uczestnikom o tym, jaka była ich droga do wdrożenia nowoczesnego, zasobowo-procesowego rachunku kosztów, a także o korzyściach jakie niesie ze sobą jego implementacja.

Dodatkowo na specjalnych stanowiskach demonstracyjnych, uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak za pomocą platformy zarządczo-controllingowej Doctor Coster®, w kilka minut wykonywane są nawet najbardziej zaawansowane kalkulacje i rozliczenia. Więcej informacji o konferencji controllingowej.
Nie może tu Państwa zabraknąć!

Konferencja kierowana jest do dyrektorów oraz kierowników controllingu, członków zarządów, dyrektorów finansowych, a także pracowników działów controllingu i księgowości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (dla 3 pierwszych osób z jednego przedsiębiorstwa) i wymaga jedynie rejestracji na stronie organizatora – Akademii Controllingu. Zachęcamy do udziału!