ABC Akademia Partnerem na konferencji dla firm produkcyjnych - ARENA PRODUKCJI - marzec 2019

Zapraszamy 7 marca 2019 roku do Wrocławia na konferencję ARENA PRODUKCJI (VI edycja) podczas, której opowiemy o transformacji procesów w zakresie zarządzania kosztami.

O konferencji

Arena Produkcji powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony menedżerów firm produkcyjnych, którzy coraz częściej poszukują nowych możliwości poprawy efektywności w podległych im obszarach, szukają inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i wsparcia przy rozwiązywaniu istotnych problemów na produkcji.

 

Szósta edycja konferencji Arena Produkcji przebiegać będzie pod hasłem TRANSFORMACJI, jaką przechodzą działające w Polsce firmy produkcyjne.  Fabryki muszą dokonywać ciągłych zmian w swojej działalności, aby odpowiadać na ciągłą presję kosztową, nadążać za rewolucją przemysłową, a także nieustannie doskonalić swoje procesy i strukturę organizacyjną. Tylko w ten sposób producenci zbudują skuteczną, długofalową strategię rozwoju.

Nasze wystąpienie skoncentruje się na transformacji w obszarze kosztów, czyli  - JAK UTRZYMAĆ KOSZTY W RYZACH? W trakcie wystąpienia opowiemy o nowych możliwościach jakie daje wdrożenie zasobowo-procesowego rachunku kosztów w firmach produkcyjnych. Pokażemy również  efekty wdrożeń w firmach produkcyjnych i z jakimi informacji dzisiaj menedżerowie w firmach produkcyjnych poprawiają efektywność swoich działów.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest pod adresem - ARENA PRODUKCJI.

Zachęcamy do udziału w konferencji!