ABC Akademia na targach POLAGRA 2017!

W dniach 25-28 września br. w Poznaniu, odbyła się kolejna edycja prestiżowych targów POLAGRA. Podczas eventu specjaliści ABC Akademia rozmawiali z przedstawicielami sektora spożywczego o istocie zasobowo-procesowego rachunku kosztów, a także o możliwościach precyzyjnej kalkulacji kosztów na produkty i klientów, jakie niesie ze sobą implementacja platformy Doctor Coster.

Doctor Coster® to nowoczesna platforma zarządczo-controllingowa, która wspiera przedsiębiorstwa w procesach zarządczych. Platforma jest unikalnym na rynku rozwiązaniem, opartym na założeniach zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA), która wspiera kadrę zarządzającą w wyznaczaniu szczegółowych celów dotyczących przychodów, kosztów, efektywności i rentowności, a także w monitorowaniu stopnia ich realizacji na wszystkich szczeblach zarządzania przedsiębiorstwem.

Rozwiązanie dedykowane jest nie tylko branży spożywczej, ale również wszystkim przedsiębiorstwom z branż produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dowiedz się więcej o platformie Doctor Coster®.

A Ty? Chcesz zwiększyć rentowność i efektywność Twojego przedsiębiorstwa? Już dziś umów się na niezobowiązującą prezentację najlepszej na rynku platformy zarządczo-controllingowej!