Bezpłatne seminarium "Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa meblowego"

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne z branży meblarskiej? Chcesz obniżyć koszty operacyjne działalności produkcyjnej? A może chcesz zwiększać efektywność procesów oraz eliminować koszty niewykorzystanych zasobów? Jeżeli tak, koniecznie weź udział w bezpłatnym seminarium dr Tomasza M. Zielińskiego, które obędzie się 7 marca br. podczas targów Meble Polska 2018!

Seminarium „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty”

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium dla branży meblowej, które odbędzie się dnia 7 marca 2018 r. (godz.: 14:00, Pawilon 7, sala 1C) podczas Targów Meble Polska 2018 i poprowadzone zostanie przez dr Tomasza M. Zielińskiego - jednego z najlepszych polskich ekspertów z obszaru controllingu i zarządzania!


Podczas seminarium dr Tomasz M. Zieliński podpowie m.in. w jaki sposób za pomocą nowoczesnych rozwiązań informatycznych:

  • zwiększać zyskowność i/lub utrzymywać wysoki poziom rentowności działalności produkcyjnej;
  • obniżać i optymalizować koszty operacyjne działalności produkcyjnej, sprzedażowej, logistycznej i marketingowej oraz eliminować koszty niewykorzystanych zasobów;
  • zwiększać efektywność procesów zarówno podstawowych (produkcyjnych, logistycznych), wspierających (utrzymanie ruchu) jak i sprzedażowych oraz zarządczych,
  • wspierać procesy ofertowe i negocjacyjne oraz minimalizować ryzyko wytwarzania i sprzedaży nierentownych produktów.

Weź udział w seminarium i dowiedz się jak realnie wpływać na efektywność i rentowność Twojego przedsiębiorstwa!

Prowadzący

dr Tomasz M. Zieliński

  • Jeden z największych polskich autorytetów w dziedzinie zarządzania i controllingu oraz ekspert systemów do zarządzania kosztami i rentownością.
  • Autor zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanego w największych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, finansowych i usługowych.
  • Doktor nauk ekonomicznych oraz charyzmatyczny wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej oraz Uniwersytecie Łódzkim.
  • Uznany przedsiębiorca, współzałożyciel i prezes spółki ABC Akademia –centrum kompetencyjnego oraz lidera wdrożeń zaawansowanych platform zarządczo-controllingowych opartych na zasobowo-procesowym rachunku kosztów (ZPRK/RPCA).
  • Autor przełomowych książek z zakresu controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów: „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów – ZPRK/RPCA”, „Mądrość strategiczna, doskonałość operacyjna i zysk”, „Odkrywanie prawdy o zyskach”.

Organizator

Organizatorem seminarium "Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa meblowego" jest firma ABC Akademia - centrum kompetencyjne oraz lider wdrażania zaawansowanych platform zarządczo-controllingowych. Spółka jest producentem nowoczesnego oprogramowania Doctor Coster®, które aktualnie wdrażane jest w największych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż: produkcja, handel, finanse, usługi.

ABC Akademia jest jedną z czołowych firm Business Intelligence na świecie posiadającą największe doświadczenia we wdrażaniu platform zarządczo-controllingowych opartych na nowoczesnych rozwiązaniach IT (CPM, BI) oraz zaawansowanych koncepcjach controllingowych jak ZPRK/RCA oraz ABC.

Misją firmy ABC Akademia jest "Odkrywanie Prawdy o Zyskach", a jej podstawowym celem jest zwiększenie efektywności i rentowności polskich, europejskich oraz światowych przedsiębiorstw. Misja ta realizowana jest poprzez działalność wdrożeniową, edukacyjną oraz badawczą popartą silnym zaangażowaniem naszego zespołu konsultantów i partnerów.