Certyfikowane szkolenie z Controllingu i rachunku kosztów - ZPRK/RPCA

Zostań certyfikowanym Kontrolerem Finansowym! Zobacz jak to robią najlepsi!

W imieniu spółki Akademia Controllingu, zapraszamy Państwa na 32 i 33 edycję akredytowanych szkoleń z controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów (ZPRK). Kurs ma formę praktycznych warsztatów i oparty jest na kilkudziesięciu wdrożeniach nowoczesnych rachunków kosztów! Tematyka realizowana jest także na najlepszych uczelniach w Polsce (UEP, UTP, SGH, US, UŁ). Omawiane podczas szkolenia podejście rekomendowane jest przez uznane na świecie Stowarzyszenia Controllerów tj. IMA, IFAC czy CAM-I!

REKOMENDACJE

Z naszych szkoleń nieustannie korzystają pracownicy firm, będących liderami w swoich branżach:
Bank BPH, PKO BP, Balcerzak, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, KGHM, Energa Obrot, Tauron, PGE, PGNiG, Koleje Mazowieckie, Lotos Kolej, Orlen Laboratorium, Fiat Auto Poland, Toyota, VW, PZU, Amica Wronki, Jysk, MAN, Poczta Polska.

Zapisz się na szkolenie i dołącz do grona najlepszych Controllerów!

CEL

Celem szkolenia „Controlling i nowoczesny rachunek kosztów ZPRK” jest zapoznanie Uczestników z zasadami projektowania i wdrażania nowoczesnych rachunków kosztów, tj.: ZPRK, RCA, ABC/M,GPK.
Kurs ukierunkowany jest na prezentację nowoczesnych instrumentów controllingu, z uwzględnieniem rozwoju aktualnie posiadanych rachunków kosztów. Szkolenie organizowane jest w formie dwustopniowej (2 szkolenia po 2 dni), a czas jego trwania to, aż 32 godziny!

Więcej informacji na temat szkolenia,  jego programu, a także planowanych terminów, znajduje się na stronie Organizatora – Akademia Controllingu.

KORZYŚCI

 • Zdobycie dwóch prestiżowych kwalifikacji zawodowych: „Specjalista ds. Controllingu” oraz „Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej”.
 • Certyfikat akredytowany przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (decyzja  nr. 110.2.870.2015)
 • Udział w najlepszym na rynku szkoleniu, wybieranym przez uznane polskie i światowe marki.
 • Kompleksowa i praktyczna wiedza z zakresu controllingu i rachunkowości zarządczej.
 • Szansa na rozwój zawodowy i większe zarobki.

 TRENER


dr Tomasz M. Zieliński

Prezes Zarządu ABC Akademia Sp. z o.o., specjalizującej się we wdrażaniu nowoczesnych rachunków kosztów ZPRK/ABC/RCA/GPK.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W ZAKRESIE SYSTEMÓW CONTROLLINGOWYCH DO ZARZĄDZANIA KOSZTAMI I RENTOWNOŚCIĄ W POLSCE, DOKTOR NAUK EKONOMICZNYCH UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU I WYKŁADOWCA NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM W POZNANIU, SZKOLE GŁÓWNEJ HANDLOWEJ ORAZ UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM.

Autor koncepcji Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (RCA), wdrażanego w przedsiębiorstwach takich jak: ORLEN LABORATORIUM, ELECTROLUX, FIRSTDATA POLAND (POLCARD), ENERGA OBRÓT, SPOMLEK, KUPIEC, PROFIM, CERAMIKA TUBĄDZIN, GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW, JURAJSKA, BALCERZAK, VISOTEC SOCHA i szereg innych.

Jego największy sukces, to skuteczne powiązanie nauki i praktyki oraz najszersze w Polsce rozpowszechnianie zaawansowanych rachunków kosztów przedsiębiorstwach z różnych branż.

TERMINY

Poznań - edycja 32

Stopień I: 23-24.10.2017
Stopień II: 27-28.11.2017
szczegóły i zapisy


Warszawa - edycja 33

Stopień I: 13-14.11.2017
Stopień II: 14-15.12.2017
szczegóły i zapisy

DLA KOGO

Szkolenie „Controlling i nowoczesny zasobowo-procesowy rachunek kosztów”, kierowane jest w szczególności do:

 • Dyrektorów Finansowych.
 • Dyrektorów Controllingu.
 • Głównych Księgowych.
 • Controllerów.
 • Analityków Kosztów.
 • Pracowników Działu Controllingu i Księgowości.
 • Kadry Kierowniczej i Menedżerskiej odpowiedzialnej za zarządzanie kosztami i rentownością w swoich przedsiębiorstwach.

OPINIE

Ogromna wiedza merytoryczna, praktyczna i wrodzony talent do przekazywania wiedzy.
- LOTOS Kolej -

Szkolenie rewelacyjnie przygotowane, trener prezentuje zagadnienia kompleksowo, a wykonywane podczas szkolenia praktyczne modele rachunków kosztów pozwalają na ich lepsze zrozumienie.
- Bank BPH -

Charyzmatyczny, energiczny, dynamiczny z poczuciem humoru. Studnia wiedzy i merytoryka na super poziomie. Dostępny również po zajęciach.
- Print XL -

Bardzo praktyczne szkolenie do wprowadzenia właściwego rachunku kosztów w firmie.
- Amcor Flexibles -

ZAPISZ SIĘ!