Doctor Coster - DASHBOARDS - nowy moduł

ABC Akademia wprowadziła na rynek moduł Doctor Coster® - DASHBOARDS (Powered by Qlik View), który jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem raportowym BI wspierającym koncepcję ZPRK/RCA.

Rozpoczęliśmy pierwsze wdrożenia.

Firma Qlik View, jest partnerem technologicznym ABC Akademia i według najnowszego raportu GARTNER (luty 2016) jest liderem światowego rynku Business Intelligence and Analitics.

NOWOCZESNE KOKPITY MENEDŻERSKIE W DOCTOR COSTER

Doctor Coster® - DASHBOARDS  to moduł raportowy oparty na technologii QlikView zawierający zestaw gotowych kokpitów menedżerskich wspierających analizy i zarządzanie:

  • kosztami i rentownością produktów, usług oraz grup produktowych
  • kosztami i rentownością klientów oraz segmentów
  • kosztami i wykorzystaniem zasobów organizacyjnych
  • kosztami i efektywnością procesów biznesowych

Kompleksowe podejście do rachunku kosztów w oprogramowaniu Doctor Coster® sprawia, że jest to gotowa hurtownia kluczowych informacji zarządczych przedsiębiorstwa. Rozwiązanie charakteryzuje się łatwością wdrożenia oraz skutecznością dystrybuowania informacji zarządczych w przedsiębiorstwie.

Nowy moduł Doctor Coster® - DASHBOARDS zapewnia użytkownikom dostęp do gotowych kokpitów menedżerskich z każdego miejsca, dzięki wykorzystaniu przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.

Zapraszamy do kontaktu

QlikView w raporcie GARTNER (luty 2016)