dr Tomasz M. Zieliński mianowany Dyrektorem Zarządzającym ICV POLSKA

Miło nam poinformować, że decyzją Zarządu International Association of Controllers - ICV (Internationaler Controller Verein) dr Tomasz M. Zieliński został mianowany Dyrektorem Zarządzającym ICV POLSKA!

Wybór dr Tomasza M. Zielińskiego jest potwierdzeniem jego osiągnięć, a także kompetencji reprezentowanych przez niego firm: ABC Akademia Sp. z o.o. oraz Akademia Controllingu Sp. z o.o.
Dr Tomasz M. Zieliński w ICV jest odpowiedzialny za promocję filozofii controllingu reprezentowanej przez ICV i stosowanej przez największe, międzynarodowe koncerny na świecie oraz za transfer i rozwój zaawansowanej wiedzy controllingowej w Polsce .

O ICV

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV - Internationaler Controller Verein)
jest największym, prestiżowym stowarzyszeniem społeczności controllerów w Europie. ICV wspiera prawie 6 500 członków w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Stowarzyszenie zapewnia dostęp do praktycznej wiedzy, umożliwia pracę w specjalistycznych grupach roboczych oraz pozwala na dołączenie do krajowej i międzynarodowej sieci profesjonalistów.

ICV jest dla wszystkich osób zaangażowanych w obszarze finansów: Controllerów, Dyrektorów Finansowych (CFO) oraz wszystkich zainteresowanych controllingiem. W związku z rozwojem działalności ICV w Polsce zachęcamy Państwa do zapoznania się z załączonymi informacjami o ICV. Pobierz folder ICV

Zapisz się na wiosenne spotkania kół praktyków controllingu ICV POLSKA!

Terminy i miejsca bezpłatnych wydarzeń:

Dowiedz się więcej o Międzynarodowym Stowarzyszeniu Controllerów ICV

Zapisz się już dziś i rozwiń swoje kompetencje zawodowe z ICV!