Premiera przełomowych książek dr Tomasza M. Zielińskiego poświęconych tematyce ZPRK

Miło nam poinformować, że podczas 45 edycji konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa”, która odbyła się 22 listopada br. w Warszawie premierę miały dwie nowe, przełomowe książki dr Tomasza M. Zielińskiego zatytułowane „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów. ZPRK/RPCA” oraz „Mądrość strategiczna, doskonałość operacyjna i zysk”.

Książka  „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów” stanowi znakomity, w pełni kompletny zbiór wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z zakresu projektowania i wdrażania nowoczesnego rachunku kosztów oraz możliwości jego wykorzystania do wsparcia procesów zarządczych. Ilustrowane pojęcia oraz liczne przykłady zaczerpnięte z praktyki wielu przedsiębiorstw pozwalają lepiej zrozumieć i utrwalić przekazywaną merytorykę. Takie podejście w doskonały sposób przygotowuje czytelników do wdrażania i wykorzystywania ZPRK w przedsiębiorstwach z różnych branż.
Dowiedz się więcej o książce „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów”.

Książka „Mądrość strategiczna, doskonałość operacyjna i zysk” zawiera podstawy teorii i praktyki zaawansowanego zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA). Książka w przystępny sposób przekazuje podstawową wiedzę, która pomaga zapoznać się z najważniejszymi założeniami zasobowo-procesowego rachunku kosztów oraz wykorzystaniem tego rachunku kosztów w zarządzaniu.
Dowiedz się więcej o książce „Mądrość strategiczna, doskonałość operacyjna i zysk”.

dr Tomasz M. Zieliński jest autorem zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanego w największych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż produkcyjnych, handlowych, usługowych oraz finansowych i jednym z największych polskich autorytetów w dziedzinie zarządzania i controllingu oraz ekspertem systemów do zarządzania kosztami i rentownością. dr Tomasz M. Zieliński jest doktorem nauk ekonomicznych oraz charyzmatycznym wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej oraz Uniwersytecie Łódzkim.

Nie zwlekaj, już dziś kup książkę "Zasobowo-procesowy rachunek kosztów" i zobacz jak ZPRK wspiera kadrę zarządczą w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.