Seminarium „Jak utrzymać koszty w ryzach i zarabiać na produktach i klientach w branży meblowej”

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne z branży meblarskiej? Chcesz obniżyć koszty operacyjne działalności produkcyjnej? A może chcesz zwiększać efektywność procesów oraz eliminować koszty niewykorzystanych zasobów? Jeżeli tak, koniecznie weź udział w seminarium, które obędzie się 14 marca br. podczas targów Meble Polska 2019!

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium dla branży meblowej, które odbędzie się dnia 14 marca 2019 r. (godz.: 14:00, Pawilon 7, sala 1D) podczas Targów Meble Polska 2019.

Zwiększanie zyskowności i optymalizacja kosztów to najważniejsze cele stawiane przed wieloma przedsiębiorstwami z branży meblowej. Złożoność i wielowariantowość dzisiejszej działalności produkcyjnej, dostarczanie produktów do zróżnicowanych kanałów sprzedaży, produkowanie pod obcymi markami sprawia, że firmy z branży meblowej potrzebują silnego wsparcia informacyjnego w dążeniu do doskonałości operacyjnej i zwiększania swojej zyskowności.

Podejmowanie decyzji zarządczych z wykorzystaniem pełnej informacji o kosztach procesów produkcyjnych jest kluczowym wyzwaniem, które Zarządy stawiają menedżerom. 

Platforma zarządczo-controllingowa Doctor Coster® doskonale wpisuje się w tak zdefiniowane cele zarządcze i jest dedykowana dla przedsiębiorstw z branży meblowej, które:

  • dążą do zwiększania zyskowności i/lub utrzymania wysokiego poziomu rentowności działalności produkcyjnej,
  • chcą obniżyć i optymalizować koszty operacyjne działalności produkcyjnej, sprzedażowej, logistycznej i marketingowej oraz dążą do eliminowania niewykorzystanych zasobów, unikania wszelkiego marnotrawstwa i generowania strat,
  • chcą zwiększyć efektywność procesów zarówno podstawowych (produkcyjnych, logistycznych), wspierających (utrzymanie ruchu) jak i sprzedażowych oraz zarządczych,
  • szukają wiarygodnego wsparcia procesów ofertowych i negocjacyjnych oraz minimalizacji ryzyka wytwarzania i sprzedaży nierentownych produktów.

Seminarium poprowadzi Krzysztof Szymański:

  • Jeden z najlepszych specjalistów posiadający praktyczne doświadczenia w wykorzystaniu i wdrażaniu zasobowo-procesowego rachunku kosztów w obszarze produkcji, dystrybucji i logistyki
  • Wykładowca Studiów Podyplomowych Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Autor wielu publikacji i artykułów z zakresu zarządzania kosztami i rentownością przedsiębiorstw.
  • Od ponad 14 lat bierze udział jako menedżer projektów, w kilkudziesięciu projektach związanych z wdrożeniami systemów zarządzania kosztami, sprzedażą oraz logistyką w przedsiębiorstwach z wielu branż. Znajduje się w czołówce specjalistów posiadających praktyczne doświadczenia w wykorzystaniu i wdrażaniu systemów do zarządzania kosztami logistyki w polskich przedsiębiorstwach.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami skontaktuj się:

Grzegorz Joachimiak
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel.: +48 579 057 319
e-mail:  grzegorz.joachimiak@abcakademia.com.pl