Wykład ABC Akademia podczas 4. Forum Informacji Zarządczej!

Już 24 maja br. podczas 4. Forum Informacji Zarządczej odbędzie się wykład ABC Akademii poświęcony tematyce zasobowo-procesowego rachunku kosztów.

Wykład pod tytułem "Storytelling oraz automatyzacja przetwarzania informacji w hurtowni danych zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA)"poprowadzą dr Tomasz M. Zieliński oraz Krzysztof Szymański.

O konferencji

4. Forum Informacji Zarządczej to wydarzenie kierowane do osób, które chcą poznać odpowiedzi na pytania związane z kierunkiem rozwoju Systemów Informacji Zarządczej i narzędzi do przetwarzania danych w controllingu. Konferencja kierowana jest do dyrektorów finansowych, dyrektorów i menedżerów sprzedaży, specjalistów ds. controllingu oraz analityków finansowych.
4 Forum Informacji Zarządczej to 2 dni konferencyjne, 8 merytorycznych prelekcji i 4 praktyczne warsztaty! Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie Organizatora - firmy Explanator

O Prelegentach

DR TOMASZ M. ZIELIŃSKI, PREZES ZARZĄDU ABC AKADEMIA SP. Z O.O.

 • Prezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o. – lidera wdrożeń ZPRK/RPCA w Polsce,
 • Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość,
 • Ekspert w zakresie systemów controllingowych do zarządzania kosztami i rentownością,
 • Autor koncepcji Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (ZPRK) wdrażanego w przedsiębiorstwach takich jak: ORLEN Laboratorium, Lotos Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (Polcard), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Spomlek, Kupiec i inne,
 • Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Łódzkim oraz firm szkoleniowych.

KRZYSZTOF SZYMAŃSKI, WICEPREZES ZARZĄDU ABC AKADEMIA SP. Z O.O.

 • Wiceprezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o.,
 • Jeden z najlepszych specjalistów posiadający praktyczne doświadczenia w wykorzystaniu i wdrażaniu rozwiązań business intelligence w zarządzaniu controllingowym przedsiębiorstwami,
 • Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Szkole Głównej Handlowej,
 • Autor wielu publikacji i artykułów z zakresu controllingu i zarządzania kosztami,
 • Od ponad 14 lat bierze udział, jako menedżer projektów, w kilkudziesięciu projektach związanych z wdrożeniami systemów zarządzania kosztami, sprzedażą oraz logistyką w przedsiębiorstwach z wielu branż.

O wykładzie ABC Akademii

Wykład ABC Akademia zatytułowany „Storytelling jako metoda analizy danych wynikowych o kosztach i rentowności przedsiębiorstwa”, poprowadzą dr Tomasz M. Zieliński oraz Krzysztof Szymański. Podczas prezentacji prelegenci przekażą solidną porcję merytorycznej wiedzy na temat:

 • Sposobów na zapewnienie poprawności i wysokiej jakości informacji zarządczych w hurtowni danych zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA).
 • Wykorzystania nowoczesnego środowiska Business Intelligence (kokpity i dashboardy) do wizualizacji informacji oraz wsparcia zarządzających w „odkrywaniu prawdy o zyskach”.
 • Automatyzacji przetwarzania dużych zbiorów informacji finansowych i operacyjnych w hurtowni danych (ZPRK/RPCA)

Podsumowanie

Udział w prelekcji ABC Akademia, organizowanej w ramach eventu „4. Forum Informacji Zarządczej” jest doskonałą okazją na zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru nowoczesnego controllingu i zasobowo-procesowego rachunku kosztów. Nie może Was tu zabraknąć!

Tu dowiesz się więcej o evencie 4 Forum Informacji Zarządczej