Wykład ABC Akademia podczas konferencji Finanse w Centrum Usług Wspólnych!

W dniach 21-22 maja br. w Warszawie, podczas konferencji Finanse w Centrum Usług Wspólnych odbył się wykład ABC Akademia zatytułowany "Modele rozliczeń kosztów oraz kalkulacja rentowności kontraktów usługowych w CUW z wykorzystaniem ZPRK/RPCA".

Konferencja Finanse w Centrum Usług Wspólnych to wydarzenie kierowane do przedstawicieli Centrów Usług Wspólnych, a w szczególności do Członków Zarządu, Dyrektorów Finansowych, Dyrektorów Strategicznych i Operacyjnych, a także Departamentom Księgowości i Controllingu.

O wykładzie ABC Akademia

Podczas tak ważnego dla Centrum Usług Wspólnych wydarzenia, nie mogło zabraknąć spółki ABC Akademia, która przeprowadziła merytoryczny wykład zatytułowany "Modele rozliczeń kosztów oraz kalkulacja rentowności kontraktów usługowych w CUW z wykorzystaniem ZPRK/RPCA".

Warsztat przeprowadzony został przez Krzysztofa Szymańskiego, który podczas swojego wystąpienia poruszył ważną dla Centrów Usług Wspólnych kwestię zwiększania efektywności i rentowności, optymalizowania kosztów, wpływania na zyskowność, a także możliwości jakie niesie ze sobą implementacja zasobowo-procesowego rachunku kosztów i platformy zarządczo-controllingowej Doctor Coster®.

Korzyści

Warsztat dostarczył uczestnikom solidnej dawki wiedzy i spotkał się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli Centrów Usług Wspólnych.

Rozwiązania oferowane przez spółkę ABC Akademia dedykowane są nie tylko Centrom Usług Wspólnych, ale również wszystkim przedsiębiorstwom z branż produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dowiedz się więcej o platformie Doctor Coster®zasobowo-procesowym rachunku kosztów.

A Ty? Chcesz zwiększyć rentowność i efektywność Twojego przedsiębiorstwa? Już dziś umów się na niezobowiązującą prezentację najlepszej na rynku platformy zarządczo-controllingowej Doctor Coster®!