Wykład ABC Akademia podczas ogólnopolskiej konferencji "Horyzonty Controllingu"

Miło nam poinformować, że dr Tomasz M. Zieliński wystąpi ze swoją prezentacją dotyczącą zasobowo-procesowego rachunku kosztów, podczas ogólnopolskiej konferencji „Horyzonty controllingu”, która odbędzie się 15 maja br. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Konferencja „Horyzonty Controllingu” kierowana jest do wszystkich studentów, którzy zainteresowani są tematyką controllingu i rolą jaką odgrywa on w działalności polskich przedsiębiorstw. Celem wydarzenia jest analiza stanu obecnego oraz kierunków rozwoju controllingu w Polsce. Kongres organizowany jest pod patronatem ICV - największego europejskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów, którego Delegatem Krajowym na Polskę jest dr Tomasz M. Zieliński!

Podczas konferencji odbędzie się cykl merytorycznych wykładów oraz panel dyskusyjny. Swoje wystąpienie będzie miał również dr Tomasz M. Zieliński, który przeprowadzi wykład poświęcony tematyce ZPRK. Wystąpienie zatytułowane będzie „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów (ZPRK/RPCA) jako narzędzie wspierające podejmowanie decyzji oraz ukierunkowujące przedsiębiorstwa do osiągania doskonałości operacyjnej”.

Udział w konferencji jest dla środowiska studenckiego doskonałą okazją do merytorycznych dyskusji z wieloletnimi praktykami controllingu! Dowiedz się więcej o konferencji „Horyzonty Controllingu” >>