Wykład dr Tomasza M. Zielińskiego na targach Meble Polska 2018!

W dniach 6-9 marca br. w Poznaniu, odbyła się kolejna edycja prestiżowych targów MEBLE POLSKA. Podczas eventu specjaliści ABC Akademia wspólnie z MTP zorganizowali warsztat dedykowany producentom meblowym, który odpowiedział na najważniejsze dla przedsiębiorstw meblowych pytanie: „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa meblowego”.

O targach Meble Polska

Targi MEBLE POLSKA to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, które nieprzerwanie od ośmiu lat zaliczane jest do grona najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Europie. Co roku targi te odwiedza blisko 25.000 zwiedzających.

O warsztacie ABC Akademia i MTP

Podczas tak ważnego dla producentów meblowych wydarzenia nie mogło zabraknąć spółki ABC Akademia, która wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zorganizowała seminarium „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa meblowego”. Warsztat przeprowadzony został przez dr Tomasza M. Zielińskiego i Krzysztofa Szymańskiego, którzy podczas swoich wystąpień poruszyli ważną dla przedsiębiorstw meblowych kwestię zwiększania efektywności i rentowności, optymalizowania kosztów, wpływania na zyskowność, a także możliwości jakie niesie ze sobą implementacja zasobowo-procesowego rachunku kosztów i platformy Doctor Coster®.

Korzyści

Warsztat dostarczył uczestnikom solidnej dawki wiedzy i spotkał się z dużym zainteresowaniem producentów mebli, którzy pomimo dużej liczby odwiedzających licznie przybyli na spotkanie.

Rozwiązania oferowane przez spółkę ABC Akademia dedykowane są nie tylko branży meblarskiej, ale również wszystkim przedsiębiorstwom z branż produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dowiedz się więcej o platformie Doctor Coster® i zasobowo-procesowym rachunku kosztów.

A Ty? Chcesz zwiększyć rentowność i efektywność Twojego przedsiębiorstwa? Już dziś umów się na niezobowiązującą prezentację najlepszej na rynku platformy zarządczo-controllingowej!