Wykład dr Tomasza M. Zielińskiego podczas NextG - kongresu firm rodzinnych

W dniach 18-19 października 2018 roku w Poznaniu, podczas III Kongresu Next Generation odbył się wykład ABC Akademia zatytułowany "Controlling a właściciel, czyli o odkrywaniu prawdy o zyskach metodą nie na hura!".

Next Generation to pokolenie sukcesorów, które obecnie przygotowuje się do przejęcia zarządzania w firmach rodzinnych.

NextG to wydarzenie podczas którego w gronie sukcesorów polskich firm rodzinnych i rozmawiało się o przyszłości nowoczesnej i długowiecznej Firmy Rodzinnej!

O wykładzie ABC Akademia

Podczas wykładu dr Tomasz M. Zieliński mówił o roli controllingu, którą właściciel firmy rodzinnej powinien dostrzec oraz o odkrywaniu prawdy o zyskach. Jaką misję powinni mieć controllerzy w mojej firmie? Jak zorganizować controlling, aby informacja zarządcza była zrozumiała w całym przedsiębiorstwie? Od czego zacząć wdrożenie zaawansowanego controllingu?

Korzyści

Warsztat dostarczył uczestnikom solidnej dawki wiedzy i spotkał się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli firm rodzinnych.

Rozwiązania oferowane przez spółkę ABC Akademia dedykowane są nie tylko firma rodzinnym , ale również wszystkim przedsiębiorstwom z branż produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dowiedz się więcej o platformie Doctor Coster®zasobowo-procesowym rachunku kosztów.

A Ty? Chcesz zwiększyć rentowność i efektywność Twojego przedsiębiorstwa? Nie wiesz jak zorganizować controllingu w Twojej firmie? Już dziś umów się na niezobowiązujące spotkania.