Wykład - Jak utrzymać koszty w ryzach? - na konferencji firmy Tres

W dniu 31 maja 2019 roku w Toruniu, podczas konferencji dla użytkowników oprogramowania firmy Tres odbył się wykład ABC Akademia zatytułowany "Jak utrzymać koszty w ryzach?".

Podczas wykładu Krzysztof Szymański - Wiceprezes Zarządu mówił w jaki sposób zwiększyć zyskowność poprzez optymalizacje kosztów.

Podejmowanie decyzji zarządczych z wykorzystaniem pełnej informacji o kosztach procesów jest kluczowym wyzwaniem, które Zarządy stawiają menedżerom. 

Platforma zarządczo-controllingowa Doctor Coster® doskonale wpisuje się w tak zdefiniowane cele zarządcze i jest dedykowana dla przedsiębiorstw z branży meblowej, które:

  • dążą do zwiększania zyskowności i/lub utrzymania wysokiego poziomu rentowności ,
  • chcą obniżyć i optymalizować koszty operacyjne działalności produkcyjnej, sprzedażowej, logistycznej i marketingowej oraz dążą do eliminowania niewykorzystanych zasobów, unikania wszelkiego marnotrawstwa i generowania strat,
  • chcą zwiększyć efektywność procesów zarówno podstawowych (produkcyjnych, logistycznych), wspierających (utrzymanie ruchu) jak i sprzedażowych oraz zarządczych,
  • szukają wiarygodnego wsparcia procesów ofertowych i negocjacyjnych oraz minimalizacji ryzyka wytwarzania i sprzedaży nierentownych produktów.

 

A Ty? Chcesz zwiększyć rentowność i efektywność Twojego przedsiębiorstwa? Nie wiesz jak zorganizować controllingu w Twojej firmie? Już dziś umów się na niezobowiązujące spotkania.